Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja NA ŻYWO

Różaniec drogą do nieba

2023/10/02

W roku szkolnym w niedziele o godz. 12.00 w naszym kościele sprawowana jest Msza Święta z udziałem dzieci. W dzisiejszą niedzielę 1 października przy ołtarzu zgromadziły się zwłaszcza dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii św. Na zakończenie Eucharystii ks. Marcin poświęcił im różańce i wręczył każdemu dziecku. W tym roku szkolnym w naszej wspólnocie parafialnej do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej przygotowuje się 23 dzieci. Podczas Eucharystii wystąpił także Chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie pod dyrekcją p. Krzysztofa Trybusa.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.00. Nie zmarnujmy dni październikowych, ale chętnie gromadźmy się w naszej świątyni. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.

Różaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do niebaRóżaniec drogą do nieba