Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja NA ŻYWO

Z Bogiem w nowy rok szkolny

2023/09/04

W poniedziałek, 4 września rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Mszę Świętą o godz. 8.00 sprawował ks. proboszcz Edward, kazanie okolicznościowe wygłosił ks. Marcin, katecheta w naszej szkole. Posługę liturgiczną pełnił diakon Michał oraz ministranci i lektorzy. Oprawę muzyczną zapewniła nasza schola. Dzieci i młodzież, nauczyciele i wychowawcy, rodzice i dziadkowie modlili się o błogosławieństwo Boże na czas zdobywania wiedzy, kształtowania charakterów i pogłębiania i umacniania wiary.

W nowym roku szkolnym zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę Święta o godz. 12.00 z błogosławieństwem indywidualnym. Dzieci otrzymają książeczkę, a w każdą niedzielę obrazek z hasłem, nawiązującym do Ewangelii. Materiały te pomogą dzieciom dobrze przeżyć niedzielną Eucharystię.

Z Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolnyZ Bogiem w nowy rok szkolny