Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja NA ŻYWO

Ogłoszenia duszpasterskie

14 Niedziela Zwykła - 5.07.2020

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca - adoracyjna. 
 2. Dziś po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek Caritas na wsparcie poszkodowanych ostatnimi powodziami i podtopieniami w naszej Archidiecezji. Bóg zapłać za solidarność i ofiarność dla poszkodowanych.
 3. Msza św. w dzień powszedni wieczorem o godz. 19.00.
 4. W środę wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona archidiecezji przemyskiej i nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 18.30.
 6. W piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego.
 7. W sobotę święto św. Benedykta, patrona Europy. 
 8. We wtorek po Mszy św. na godz. 19.30 ks. Proboszcz zaprasza Komitet Budowy Kościoła na spotkanie w sprawie witraży. W przyszłą niedzielę taca na dalsze inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel.
 9. Dziękujemy rodzinom z ul. Krakowskiej, Blok nr 132, klatka 6 za ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Złożono 210 zł. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o nasz kościół powierzamy kolejnym rodzinom z ul. Krakowskiej, Blok nr 132, klatka 7.
 10. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek kiedy wchodzimy do świątyni na Mszę św., czy nabożeństwo. Przy drzwiach znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Można z niego korzystać.
 11. Prezydent Miasta Krosna informuje o uruchomieniu telefonicznego wsparcia dla osób starszych i samotnych w rozwiązywaniu trudnych problemów życiowych. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku z gazetami nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.