Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja w niedzielę i dni powszednie

Ogłoszenia duszpasterskie

2 Niedziela Zwykła – 16.01.2022

 1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Podczas nabożeństwa do św. Jana Pawła II modlić się będziemy o jedność wspólnoty wierzących w Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 2. W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara i nowenna do MB Nieustającej Pomocy; w piątek wspomnienie św. Agnieszki i nowenna do Miłosierdzia Bożego.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. W piątek spotkanie KSM-u.
 4. W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka - czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
 5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. 
 6. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską, która miała miejsce w naszej świątyni, a także na zaproszenie w domach. Dziękujemy serdecznie naszym Parafianom za wspólną modlitwę i ofiary składane z racji kolędy. Na stoliku z gazetami są książeczki kolędowe o Eucharystii. Prosimy o zabranie ich dla siebie i innych osób.
 7. Dziękujemy serdecznie rodzinom z ul. Szuby za ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Złożono 360 zł. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o porządek w kościele powierzamy rodzinom z ul Drzymały.
 8. Redakcja „Pisma Białobrzeskiego” prosi wszystkich redagujących gazetkę i współpracowników o przygotowanie  materiałów do nowej gazetki parafialnej.
 9. Krośnieński Chór Mieszany Echo zaprasza na Koncert Kolęd Soli Deo Gloria w Sanktuarium św. Jana Pawła II w sobotę o godz. 16.00. Szczegóły na plakacie.
 10. Na stoliku do nabycia prasa katolicka. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia. Niedziela i Gość w cenie 8 zł.
 11. W minionym, tygodniu odeszli do Pana: śp. Edward Mięsowicz, z ul. Krakowskiej, lat 82 i śp. Jolanta Zuzak, z ul. Białobrzeskiej, lat 60. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.