Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja NA ŻYWO

Święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

2022/11/19

19 listopada br. w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata – patronalnego święta Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, członkowie Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wraz ze swymi księżmi asystentami uczestniczyli w przemyskiej katedrze w uroczystej Mszy św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. abp Adam Szal, metropolita przemyski.

Akcja Katolicka propaguje wartości chrześcijańskie w życiu społecznym. Zadaniem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jest kształtowanie dojrzałych postaw wśród młodych katolików. Naszą modlitwą ogarniamy wszystkich zrzeszonych w tych wspólnotach i dziękujemy za zaangażowanie na rzecz parafii.

Święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia MłodzieżyŚwięto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży