Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja w niedzielę i dni powszednie

Wielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i Kapłaństwa

2023/04/06

Dziś w naszym Wieczerniku parafialnym Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 przewodniczył ks. proboszcz Edward w koncelebrze z ks. wikariuszem Marcinem, który wygłosił słowo Boże. W liturgii aktywnie uczestniczyli lektorzy, ministranci i schola oraz nasi białobrzescy harcerze. W procesji z darami, przedstawiciele wiernych przynieśli hostię, wino i wodę potrzebne do sprawowania Eucharystii, a wspólnoty i stowarzyszenia działające w naszej parafii złożyły „dar serca” na prace w dolnym kościele. Kapłani otrzymali też serdeczne życzenia od swoich parafian.
Po zakończonej Eucharystii Najświętszy Sakrament został przeniesiony w uroczystej procesji do ołtarza adoracji, tzw. Ciemnicy, gdzie odbyła się adoracja Pana Jezusa do północy.

Wielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i KapłaństwaWielki Czwartek – tajemnica Eucharystii i Kapłaństwa