Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Krośnie

Msza Święta transmisja NA ŻYWO

XIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalny

2022/11/26

 W sobotę, 26 listopada na hali sportowej PWSZ w Krośnie rozegrany został XIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną Liturgicznej Służby Ołtarza – etap dekanalny. W wydarzeniu udział wzięło cztery parafie: Krosno, pw. Miłosierdzia Bożego, Odrzykoń, Krosno-Turaszówka i Jedlicze, a uczestnicy turnieju podzieleni byli na dwie kategorie: ministrant i lektor młodszy.

Ministranci i lektorzy rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Po zakończeniu fazy grupowej zespoły zajmujące pierwsze miejsca w swoich podgrupach spotkały się w meczu o zwycięstwo w turnieju. Pierwsze miejsce w kategorii „ministrant” zajęli uczestnicy turnieju z parafii Odrzykoń, natomiast w drugiej kategorii „lektor młodszy” ministranci z parafii Krosno, pw. Miłosierdzia Bożego. W każdej grupie wiekowej za zajęcie miejsc od I do III drużyny zostały obdarowane pucharami, natomiast wszystkie zespoły startujące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy. 

Gratulujemy sportowej postawy i ambitnej walki naszym ministrantom, a lektorom I miejsca! I życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach na etapie Archiprezbiterat Krosno.

XIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalnyXIII Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną LSO – etap dekanalny